Опис комплект підставок під машину 6т GTM T46001 2 шт.
GTM T46001 — комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страхування на висоті автомобілів вагою до 6 т. Підставки застосовуються в разі якщо немає естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM T46001:
- Висока якість виготовлення
- Простий і надійний механізм фіксації
- Максимальна робоча вага 6 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,9 кг |
| Висота підхоплення | 395 мм |
| Висота підйому | 605 мм мм |
| Габарити | З10x265x460 мм |
| Макс. навантаження | 6000 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підставка під машину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 194 ₴






