Опис Полірувальна машина GTM PO180/1300E
GTM PO180/1300E — напівпрофесійна електрична полірувальна машина. Потужний двигун на 1300 Вт дає змогу активно використовувати полірувальну машину для тонкого шліфування та доведення лакованих поверхонь до блиску. Під час роботи є можливість точно задати кількість обертів полірувального кола під конкретне завдання. На холостому ходу GTM PO180/1300E видає до 2200 об/хв, чого цілком досить для впевненої роботи з металами, лаком і фарбою.
Основні переваги GTM PO180/1300E:
- 1300 Вт — двигун збільшеної потужності
- Електронна система регулювання обертів
- 400-2200 об./хв — максимальні оберти
- Підтримка заданих обертів під навантаженням
- Плавний пуск
- Довжина кабелю 390 см
Комплектація
- Полірувальна машина GTM PO180/1300E
- Підошва на липучці для шліфлистів — 1 шт.
- Підошва для повстяних кіл — 1 шт.
- Повстяний круг 180 мм — 2 шт.
- Шліфлист 180 мм — 2 шт.
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 кг |
| Кількість обертів | 2200 об./хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1250, 1300 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Полірувальна |
| Рівень шуму | 89 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 955 ₴






