Опис комплект підставок під машину 3т GTM T43001 2 шт.
GTM T43001 — комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страхування на висоті автомобілів вагою до 3 т. Підставки застосовуються в разі браку естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM T43001:
- Висока якість виготовлення
- Простий і надійний механізм фіксації
- Максимальна робоча вага 3 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота підхоплення | 288 мм |
| Висота підйому | 425 мм мм |
| Габарити | 225x205xЗ60 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підставка під машину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴






