Опис Підставка під машину 12т GTM TRF3201 1 шт.
GTM TRF3201 — сталева підставка для фіксації та страхування на висоті автомобілів вагою до 12 т. Застосовується в разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM TRF3201:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гвинтовий механізм підіймання та фіксації
- Максимальна робоча вага 12 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18,5 кг |
| Висота підхоплення | 456 мм |
| Висота підйому | 710 мм мм |
| Габарити | 210x410x610 мм |
| Макс. навантаження | 12000 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підставка під машину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 818 ₴





