Опис комплект підставок під машину 10т GTM T410001 2 шт.
GTM T410001 — комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страхування на висоті автомобілів вагою до 10 т. Підставки застосовуються в разі браку естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM T410001:
- Висока якість виготовлення
- Простий і надійний механізм фіксації
- Максимальна робоча вага 10 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29.0 кг |
| Висота підхоплення | 468 мм |
| Висота підйому | 715 мм мм |
| Габарити | З40xЗ10x570 мм |
| Макс. навантаження | 10000 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підставка під машину |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 398 ₴






