Опис Підмітальна машина GTM MS68 (MS68)
Основні переваги GTM MS68:
- 680 мм — ширина захоплення під час прибирання
- 2800 кв./год — максимальна продуктивність під час роботи на рекомендованій швидкості
- 4 км/год — рекомендована швидкість руху
- 12 л — об'єм контейнера для сміття
- Корпус з ударостійкого пластику
- Складана ручка
- 570x580x210 мм — габарити
- 10 кг — вага підмітальної машини
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Підмітальна машина GTM MS68
- Комплект щіток
- Ручка
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
ОПИС ПІДМЕТАЛЬНИЙ МАШИНИ GTM MS68
GTM MS68 — механічна підмітальна машина, розроблена для очищення різних майданчиків від різноманітного сміття. Призначена для використання в приміщеннях і на відкритому просторі. Має робочу ширину прибирання 680 мм, що за рекомендованої швидкості руху 4 км/год дає змогу прибрати до 2800 кв.м за годину. Корпус MS68 виготовляється з ударостійкого пластику, який витримує різні удари та зіткнення без пошкоджень. Контейнер для сміття має об'єм 12 л, чого цілком достатньо для тривалої роботи без зупинок.
Підмітальна машина GTM MS68 комплектується відкидними бічними щітками та ручкою, яку можна скласти після завершення роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні щітки | 2 |
| Вага | 10 кг |
| Габарити | 570x580x210 мм |
| Діаметр щітки | 230 |
| Місткість контейнера | 12 л |
| Харчування | Механічний |
| Площа прибирання | 2800 |
| Робоча швидкість руху | 4 |
| Робоча ширина | 680 мм |
| Розміри щітки | d 108 x 380 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 883 ₴






