Опис Молоток відбійний пневматичний GTM G20 МОП-6
Відбійний молоток GTM G20 МОП-6 — пневматичний інструмент для проведення ремонтних робіт у дорожньому покритті, на будівництві під час демонтажу стін і перекриттів. Компактні розміри та вага дають змогу працювати молотком тривалий час без втоми.
Переваги відбійного молотка GTM G20 МОП-6
- Надійна конструкція
- Велика ручка не ковзає та зручно розташована в руці
- Збільшений діаметр і хід робочого поршня (40 мм і 165 мм)
- 50 Дж - сила удара
- 960 уд./хв — частота ударів молотка
- 4 — 6,3 бари — робочий тиск
- 1680 л/хв — споживання повітря під час роботи
- Використовує стандартні піки з діаметром хвостовика 30 мм і завдовжки 87 мм.
- 270 мм — мінімальна довжина піки
- 500 мм — максимальна довжина піки
Комплектація
- Пневмомомолоток відбійний GTM G20 МОП-3
- Пружина
- Перехідник під шланг 19 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Діаметр хвостовика | 30 мм |
| Діаметр шланга | 3/4 дюйми мм |
| Діаметр штуцера | 3/4 дюйми |
| Довжина пристрою | 570 мм |
| Кількість ударів | 960 уд./хв |
| Номінальний тиск | 4 - 6.3 |
| Особливості | Дворучна конструкція |
| Витрата повітря | 1200 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Пневмомомолоток |
| Тип патрона | Круглий |
| Енергія удару | 43 Дж Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 226 ₴




