Плиткоріз електричний GTM TSW230N-920 з водяним охолодженням (TSW230N-920)
20 730 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39653
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Плиткоріз електричний GTM TSW230N-920 з водяним охолодженням (TSW230N-920)
GTM TSW230N-920 — професійний електричний верстат для різання плитки, черепиці, каменю або будівельних блоків завдовжки до 920 мм. Підходить для роботи з керамікою, мармуром, гранітом, базальтом, штучним каменем, бетоном і газобетоном. Завдяки водяному охолодженню різальної крайки диска забезпечується якісне та рівне різання, що особливо важливо під час оброблення керамічної та керамогранітної плитки.
Переваги плиткоріза GTM TSW230N-920
- Обладнання професійного класу
- Асинхронний двигун потужністю 1200 Вт із захистом від перегрівання
- Під час роботи використовуються алмазні диски розміром 230х25,4 мм
- Широкий спектр робочих матеріалів залежно від типу встановленого диска
- Водяне охолодження різальної крайки диска
- Максимальна довжина різання плитки 920 мм
- Регулювання кута нахилу диска до 45° дає змогу різати плитку для стиків
- Максимальна товщина різання плитки 45 мм (під кутом 90°)
- Кутовий упор дає змогу робити косі пропили по діагоналі
- Можливість встановлення додаткових робочих панелей для різання великогабаритної плитки
- Складані ніжки з вбудованими колесами для швидкого транспортування
Комплектація
- Плиткоріз — 1 шт.
- Напрямна рейка-1шт
- Механічна напрямна ручка-1шт
- Захисний кожух алмазного диска-1шт
- Алмазний диск-1шт
- Паралельна напрямна-1шт
- Опорні ніжки-2 шт.
- Колеса-2шт
- Допоміжна робоча поверхня — 1 шт.
- Резервуар для води — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 51 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 45 мм |
| Кількість обертів | 2950 про/мин |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Потужність двигуна | 1.2 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.5 л.с |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Робоча довжина | 920 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Плиткорез |
| Тип двигуна | Асинхронний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 730 ₴









