Опис Плиткоріз з автоподаванням GTM AL1801A електричний (1800 мм)
Плиткоріз GTM AL1801A — професійний верстат із функцією автоматичного подавання каретки з диском, призначений для різання керамічних, мармурових і гранітних плит. Різання відбувається з подаванням води в зону різання. Алмазний диск, що йде в комплекті, підходить для різання керамічної плитки та керамограніту. Електроплиткоріз ідеально підходить як для стаціонарної, так і для мобільної роботи завдяки своїй конструкції. Обладнаний складаними ніжками та вбудованими колесами для пересування.
Переваги плиткоріза GTM AL1801A
- професійне обладнання
- високообертовий двигун на 1750 Вт із броньованим статором і ротором
- під час роботи використовуються алмазні диски діаметром 120 мм зі швидкістю обертання 14000 об/хв.
- максимальна товщина різання плитки 38,5 мм, а довжина 1800 мм.
- каретка двигуна переміщається сталевою напрямною станоподібного типу, що міститься всередині алюмінієвого захисного кожуха із системою захисту від потрапляння абразиву,
- пульт керування з автоматичним подаванням різального диска та можливістю зміни швидкості подавання каретки,
- функція автоматичного повернення каретки з диском у вихідне положення,
- система подавання води з двох сторін від різального диска забезпечує чистий зріз, довговічність диска та роботу без пилу,
- лазерний покажчик лінії розрізу,
- компактно складається, завдяки чому зручний у транспортуванні та зберіганні,
- є можливість регулювання кута різання від 90 до 45°
- розширювачі столу в комплекті,
Комплектація
- Плиткорез
- Розширювачі столу
- Різальний диск
- Набір інструментів для збирання плиткоріза
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 38.5 мм |
| Макс. діаметр диска | 120 мм |
| Потужність двигуна | 1.75 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.38 л.с |
| Особливості | Лазерний цілевказівник |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Робоча довжина | 1800 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Плиткорез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 690 ₴







