Апарат плазмового різання GTM CUT-60 LCD живлення 220 В/380 В (CUT60 LCD)
27 536 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50433
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Апарат плазмового різання GTM CUT-60 LCD живлення 220 В/380 В (CUT60 LCD)
GTM CUT-60 LCD — інверторне встановлення для повітряно-плазмового прямолінійного та фігурного різання чорних і кольорових металів. Апарат для плазмового різання CUT-60 LCD генерує плазму за допомогою повітря, що проходить через спеціальний блок підготовки. Температура в місці різання досягає 15 000 С, що дає змогу з легкістю різати найтвердіші метали.
Переваги плазморіза GTM CUT-60 LCD
- IGBT-технология
- Мікропроцесорне керування
- Великий кольоровий LCD-екран із підсвіткою
- Підходить для точного різання чорних і кольорових металів
- Живлення від мережі 220 В або 380 В
- 6,2 кВт/8,2 кВт — максимальна споживана потужність (220В/380В)
- Безконтактний високочастотний підпал дуги
- 50 А / 60 А — максимальний струм на виході плазмозаби (220 В/380В)
- 35 мм / 40 мм — максимальна товщина чорнового різання сталі (220 В/380В)
- 30 мм / 35 мм — максимальна товщина чистового різання сталі (220 В/380В)
- Робочий цикл при 40°С 220В: 50А-30%/35А-60%/27А-100%
- Робочий цикл за 40 °C 380 В: 60А-30%/42А-60%/33А-100%
- Просте й інтуїтивно зрозуміле налаштування робочих параметрів дуги
- Підтримка сили струму та напруги під навантаженням для стабільної дуги
- Примусове повітряне охолодження для тривалої роботи
- Вбудований блок підготовки повітря з манометром
- Функція Non-Touch Pilot Arc (безконтактний підпал дуги) — дає змогу використовувати CUT-60 у верстатах плазмового різання з ЧПК як джерело плазми
- Режим Grid-Cut — використовується для вирізання перфорованого листа металу або сітки
- Режим 2T/4T — можливість увімкнення режиму роботи з постійно увімкненим плазмоном
- Металевий корпус із захистом за стандартом IP21S
Комплектація
- Апарат плазмового різання GTM CUT-60 LCD
- Плазирок 4 м
- Затискач маси з кабелем
- Блок підготовки повітря
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.2 кг |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. тиск | 0.3 - 0.65 МПа |
| Макс. струм зварювання | 50 А, 60 А |
| Макс. чистове різання | 35 мм |
| Метод зварювання | Плазмовий різ |
| Мін. струм зварювання | 20 А |
| Потужність | 6.2 кВт, 8.2 кВт Вт |
| Напруга холостого ходу | 320 В, 365 В |
| Особливості | LCD-екран |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Харчування | Від мережі 220 В, Від мережі 380 В |
| Запалювання дуги | безконтактний |
| Споживана потужність | 8.5 кВА, 10.6 кВА |
| Витрата повітря | 250 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | постійний |
| Товщина різу | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 536 ₴









