Опис Пила шабельна GTM RS210/1200E
GTM RS210/1200E — потужний інструмент для розпилювання широкого спектра матеріалів: від дерева та аркушів фанери до кольорових металів або сталі. Шабельна пила живиться від електричної мережі 220 В. Є 3-режимний маятниковий хід. Швидкість ходу пилочки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система швидкої заміни пиляльних полотен без ключа.
Основні переваги GTM RS210/1200E:
- 1200 Вт — максимальна потужність
- 1000-2800 хід/хв — максимальна частота ходу полотна
- 30 мм — максимальний хід полотна
- 3-режимний маятниковий хід
- 210 мм — величина пропилювання дерева
- 28 мм — величина пропилювання кольорового металу
- 10 мм — величина пропилювання чорного металу
- Заміна полотна без інструментів
- Регулювання обертів
- Підсвітка робочої зони
- Регульований упор
Комплектація
- Пила шабельна GTM RS210/1200E
- Полотно для дерева
- Полотно по сталі
- Комплект щіток
- Інструкція
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 30 мм |
| Вага | 4 кг |
| Габарити | 490x95x210 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 210 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 2800 хід/хв |
| Особливості | Підсвітка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 845 ₴





