Опис Електроріз GTM DC002255
Основні переваги GTM DC002255:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- Під час роботи використовуються 2 алмазні диски
- 255 мм — максимальний діаметр диска
- 70 мм — максимальна товщина різання матеріалу
- 85 мм — відстань між дисками
- 4800 об/хв — висока швидкість обертання диска
- 2300 Вт — максимальна потужність
- Електронний захист двигуна — запобігає перегріванню двигуна та поломці під час заклинювання диска
- Захист від пилу — ротор і статор броновані поліамідною ниткою
- Спеціальний робочий кожух, який у разі заглиблення в матеріал розширюється
- Мережевий кабель завдовжки 2 м
- 11,5 кг — вага без аксесуарів
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Електроріз GTM DC002255
- Алмазні диски 2 шт.
- Мінинасос для подавання води
- Трубка для подавання води
- Ключ для дисків 2 шт.
- Картонна коробка.
ОПИС ЕЛЕКТРИЧНОГО РЕЗчиКА GTM DC002255
Електроріз GTM DC002255 призначається для різання та штробування цегляних, бетонних, залізобетонних та інших конструкцій за допомогою алмазного диска. На інструмент встановлюється 2 стандартні алмазні круги діаметром 255 мм і з посадковим отвором 25,4 мм. Глибина різу досягає 70 мм. У разі подальшого поглиблення в матеріал, захисний кожух розширюється, що дає змогу далі прорізати бетон. В електрорізник встановлений якісний двигун потужністю 2300 Вт, завдяки чому на холостому ходу швидкість обертання диска досягає 4800 об/хв. Ротор і статор двигуна додатково броньовані поліамідною ниткою, що дає захист від пилу під час використання та неабияк підвищує робочий ресурс. Щітки в двигуні під час зносу можна замінити без потреби повного розбирання корпусу. Для роботи з алмазними дисками, що вимагають під час роботи водяне охолодження, до комплекту входить мінінасос і трубка для подавання води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 70 мм |
| Макс. діаметр диска | 255 мм |
| Потужність двигуна | 2.3 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.13 л.с |
| Особливості | шкіру під час роботи розширюється |
| Охолодження | Повітряне |
| Охолодження диска | Водяне |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 25.4 мм, 25.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
- Ціна: 12 900 ₴





