Установлення алмазного буріння GTM DK-182/45 стійка з нахилом (DK-182/45)
29 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 38911
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Установлення алмазного буріння GTM DK-182/45 стійка з нахилом (DK-182/45)
Бурильне встановлення GTM DK-182/45 — електрообладнання для мокрого буріння отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Ця модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить до стандартної комплектації. Під'єднується до системи водяного охолодження й дає змогу робити отвори діаметром до 250 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона. Підходить для алмазного свердління під кутом.
Сфера застосування: використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій тощо.
Переваги бурильної установки GTM DK-182
- Редуктор працює в олійній ванні, що збільшує ресурс шестерень і підшипників
- У редукторі та двигуні використовуються надійні та якісні підшипники японського виробника NSK
- Адаптер дає змогу швидко під'єднати рідину для охолодження коронок
- У разі заклинювання свердла автоматично спрацьовує система захисту редуктора від перевантажень
- Двигун обладнаний системою плавного пуску, яка збільшує ресурс роботи щіток двигуна
- Стійка може змінювати кут нахилу до 45°
Технічні характеристики встановлення алмазного буріння GTM DK-182/45
Тип живлення: електромережу, 220 В Тип двигуна: електродвигун Система охолодження: водяна Потужність (номінальна/максимальна): 2.8 / 3.9 кВт Максимальний діаметр коронки: 250 мм Діаметр свердління цегла/блоки: до 250 мм Діаметр свердління бетон / залізобетон: до 182 мм Розмір хвостовика: 1 1/4' Швидкісні режими: 1 Швидкість шпинделя (перва/друга): 640 об/хв Тип патрона: шпиндель з різзю Вага: 21 кг Батьківщина торгової марки: Україна Країна-виробник: Китай Гарантія: 12 місією
Комплектація
- Графітові щітки,
- Анкерний болт,
- Набір шестигранників,
- Розвідний ключ
- Ріжковий ключ
- Адаптер і шланг для під'єднання води,
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 640 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний діаметр | 250 мм |
| Потужність | 3900 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Свердління під кутом | Да |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Да |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 780 ₴



