Опис Установлення алмазного буріння GTM DK-250/2 зі стійкою
Бурильне встановлення GTM DK-250/2 — електрообладнання для мокрого буріння отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Ця модель фіксується на вертикальній стійці (стані), яка входить до стандартної комплектації. Під'єднується до системи водяного охолодження й дає змогу робити отвори діаметром до 250 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Внимание! Кут нахилу стійки в цій моделі не регулюється й завжди становить 90 градусів до поверхні.
Сфера застосування: використовується для вертикального алмазного буріння під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій тощо.
Переваги бурильної установки GTM DK-250/2
- Редуктор і коробка передач працюють у олійній ванні, що збільшує ресурс шестерень і підшипників
- У редукторі та двигуні використовуються надійні та якісні підшипники японського виробника NSK
- Адаптер дає змогу швидко під'єднати рідину для охолодження коронок
- У разі заклинювання свердла автоматично спрацьовує система захисту редуктора від перевантажень
- Двигун обладнаний системою плавного пуску, яка збільшує ресурс роботи щіток двигуна
- Має 2 швидкісні режими
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 500 об/хв, 790 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр | 250 мм |
| Потужність | 4800 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Свердління під кутом | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Да |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 927 ₴



