Опис Траверсу лінійна для крана 2т GTM TRF22001
GTM TRF22001 — механічне пристосування, призначене для фіксації вузлів автомобіля на вагу під час їх встановлення. Застосовується в СТО та майстернях під час обслуговування двигуна, коробки передач або інших важких частин машини.
Переваги трави GTM TRF22001:
- Висока якість виготовлення
- Простота використання
- Максимальна робоча вага 2000 кг
Сфера застосування:
- Автосервіс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Габарити | 600x290x270 мм |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Траверса для крана |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 202 ₴





