Опис Ударний дриль GTM DI-13/750ER(M) (F91223)
Основні переваги GTM DI-13/750ER(M):
- Професійна серія інструментів
- 3 роки — повна гарантія на весь механізм
- 750 Вт — максимальна потужність
- Суцільнометалевий ключовий патрон на 13 мм
- Електронне регулювання обертів
- 0-3200 об/хв — кількість обертів на холостому ходу
- Ударний режим роботи
- Режим реверса
- Блокування кнопки увімкнення
- 32 мм — діаметр свердління в дереві
- 13 мм — діаметр свердління в металі
- 18 мм — діаметр свердління в бетоні
- 2 клас захисту від ураження електричним струмом
- Система захисту підшипників від пилу
- Редуктор підвищеної міцності
- Двигун із броньованою мідною обвиткою
- Прогумований держак
- 2,3 кг — вага дриля без додаткового обладнання
Комплектація
- Дрель GTM DI-13/750ER(M)
- Ключовий патрон 13 мм
- Ключ для патрона
- Додаткова ручка
- Регулятор глибини свердління
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Опис ударної дриля GTM DI-13/750ER(M)
GTM DI-13/750ER(M) — компактний дриль підвищеної потужності, призначений для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 750 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнана одношвидкісним редуктором зі сталевими загартованими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації инструмента. Під час роботи швидкість настроюється за допомогою спеціального регулятора та досягає 3200 об/хв. У режимі свердління з ударом дриль здатна робити отвори в цеглі та м'якому бетоні діаметром до 18 мм.
Ударний дриль GTM DI-13/750ER(M) комплектується ключовим патроном для свердл, обмежувачем глибини свердління й додатковою ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Вага | 2.3 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 18 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 3200 об./хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Контроль обертів | Да |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| наявність реверсу | Да |
| Особливості | блокування кнопки вмикання, реверс, регулювання обертів |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 977 ₴





