Опис Траверсу лінійний для крана 0.68т GTM TRF2750A
GTM TRF2750A — механічне пристосування, призначене для фіксації вузлів автомобіля на вагу під час їх встановлення. Застосовується в СТО та майстернях під час обслуговування двигуна, коробки передач або інших важких частин машини.
Переваги трави GTM TRF2750A:
- Висока якість виготовлення
- Простота використання
- Максимальна робоча вага 680 кг
Сфера застосування:
- Автосервіс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 кг |
| Габарити | 480x280x220 мм |
| Макс. навантаження | 680 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Траверса для крана |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 678 ₴





