Опис Точильно-шліфувальний верстат GTM MDB100/200HD
GTM MDB100/200HD — електричний інструмент комбінованої конструкції: коло та шліфувальна стрічка для заточування та шліфування виробів із матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок та інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає лише 900 Вт.
Переваги комбінованого верстата GTM MDB100/200HD
- Якісне обладнання професійного класу
- Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 900 Вт
- Комбінована конструкція: абразивний круг 200 мм і шліфувальна стрічка 100*914 мм
- Захисні кожухи з литого під тиском алюмінію
- Прозорий відбивач для захисту від іскор і стружки під час роботи
- Компактний металевий корпус
- Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
- Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
- Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація
- Точильно-шліфувальний верстат GTM MDB100/200HD — 1 шт.
- Абразивний круг P60 — 1 шт.
- Шліфувальна стрічка P80 — 1 шт.
- Захисний кожух — 2 шт.
- Захисне скло для відбиття іскор — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Габарити | 620x540x300 мм |
| Кількість обертів | 2950 про/мин |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Потужність двигуна | 900 Вт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Розмір зерна | 60, 80 |
| Розмір витратного матеріалу | 100x914 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Точильний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина диска | 32 мм мм |
| Рівень шуму | 79 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 504 ₴





