Опис Телескопічна драбина GTM KME5067B алюмінієва, 6 щаблів 2000 мм
GTM KME5067B — телескопічна алюмінієва драбина у формі двосторонньої драбини, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У цій моделі драбини максимальна висота до верхньої сходинки регулюється аж до 161 см.
Переваги драбини GTM KME5067B
- Драбина складається з 2 секцій по 6 щаблів
- Двосторонні замки для фіксації телескопічного механізму
- Максимальна висота драбини 200 см
- Максимальна висота до верхньої сходинки регулюється аж до 161 см
- Ширина щаблів 33 см
- Драбина зроблена з анодованого алюмінію, що забезпечує її легкість, порівнюючи з дерев'яними або залізними аналогами
- Витримує навантаження до 150 кг
- Протиковзні ніжки з гуми забезпечують стійкість драбини
- Компактність у складеному вигляді (висота всього 69.5 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Висота | 2 м см |
| Висота в складеному стані | 0.695 |
| Висота до платформи | 161 см |
| Кількість секцій/ступенек | 2*6 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 12 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 1.3 мм |
| Розміри | 50x15x70 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Драбина двостороння |
| Ширина | 45 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 819 ₴





