Опис Телескопічна драбина GTM KME5056B алюмінієва, 5 щаблів 1700 мм
GTM KME5056B — телескопічна алюмінієва драбина у формі двосторонньої драбини, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У цій моделі драбини максимальна висота до верхньої сходинки регулюється аж до 132 см.
Переваги драбини GTM KME5056B
- Драбина складається з 2 секцій по 5 щаблів
- Двосторонні замки для фіксації телескопічного механізму
- Максимальна висота драбини 170 см
- Максимальна висота до верхньої сходинки регулюється аж до 132 см
- Ширина щаблів 33 см
- Драбина зроблена з анодованого алюмінію, що забезпечує її легкість, порівнюючи з дерев'яними або залізними аналогами
- Витримує навантаження до 150 кг
- Протиковзні ніжки з гуми забезпечують стійкість драбини
- Компактність у складеному вигляді (висота всього 65.5 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 1.7 м см |
| Висота в складеному стані | 0.655 м |
| Висота до платформи | 132 см |
| Кількість секцій/ступенек | 2*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 10 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 1.3 мм |
| Розміри | 50x15x67 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Драбина двостороння |
| Ширина | 45 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 609 ₴





