
Драбина двостороння GTM KMH1204 алюмінієва, 4 сходинки 780 мм (KMH1204)
2 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39697
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Драбина двостороння GTM KMH1204 алюмінієва, 4 сходинки 780 мм (KMH1204)
GTM KMH1204 — компактна алюмінієва драбина у формі двосторонньої драбини, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У цій моделі драбини 4 сходинки та максимальна висота до верхньої сходинки 78 см.
Переваги драбини GTM KMH1204
- Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмінію
- Профіль збільшеного перерізу 50*22 мм із додатковими ребрами жорсткості
- Великий верхній майданчик завширшки 330 мм
- Сходинки завширшки 80 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою та ребро жорсткості
- Надійна металева розтяжка для фіксації драбини
- Протиковзні упори на ніжках зі збільшеною площею
- Витримує навантаження 150 кг без деформації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.86 кг |
| Висота в складеному стані | 0.78 м |
| Висота до платформи | 78 см |
| Кількість секцій/ступенек | 2*4 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 8 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 50x22 мм |
| Розміри | 43x14x86 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Драбина двостороння |
| Ширина | 42.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 379 ₴



