Опис Стійка гідравлічна трансмісійна 0.5т GTM TEL05004S
GTM TEL05004S — гідравлічний механізм для підняття й переміщення різних вузлів автомобіля під час їхнього монтажу або демонтажу. Вирізняється надійністю і простотою у використанні. Незамінне обладнання для автосервісів і майстерень.
Переваги стійки GTM TEL05004S:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Підйом здійснюється за допомогою педалі
- Максимальна робоча вага 0.5 т
- Міцні колеса для переміщення стійки з вантажем
Сфера застосування:
- Автосервіс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 240 кг |
| Висота підхоплення | 1140 мм |
| Висота підйому | 1945 мм мм |
| Габарити | 1080x280x145 мм |
| Додаткові функції | Підіймальна педаль |
| Макс. навантаження | 500 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 805 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Стійка трансмісійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 441 ₴





