Опис Верстат фуговий GTM SP-200 1500 Вт (SP-200)
GTM SP-200 — якісний верстат побутового класу для функціонування дерев'яних заготівок і дощок. Живиться від стандартної електромережі 220 В і споживає лише 1500 Вт. Верстат здатний працювати з дерев'яними деталями та заготовками завширшки до 200 мм.
Основні переваги GTM SP-200:
- Надійна конструкція та якісні матеріали
- Працює від побутової електромережі 220 В
- Низький рівень споживання енергії під час роботи — лише 1500 Вт
- 200 мм — максимальна ширина дерев'яної заготовки
- 0-3.175 мм (1/8') — максимальна товщина знімання стружки
- Робочий вал із 3 сталевими ножами
- 4400 об/хв — частота обертання вала
- Робоча поверхня верстата виготовлена з високоміцного чавуну
- Розмір фугового столу 1340x230 мм
- Додатковий фугівальний упор розміром 875x98 мм і регулюванням кута нахилу — 45-0-45°
Комплектація
- Верстат фуговий GTM SP-200
- Інструкція з експлуатації
- Дерев'яне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 кг |
| Габарити | 1440x550x940 мм |
| Габарити робочової поверхні | 1340x230 мм |
| Діаметр ножового вала | 61 мм |
| Кількість ножів | 3 шт |
| Кількість обертів | 4400 об./хв |
| Матеріал столу | Чавун |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Розмір ножів | 155х19х3 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Стружка під час функціонування | 0-3.175 мм |
| Тип | Фугувальний |
| Ширина проходу | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 700 ₴





