Опис Верстат фугально-рейсмусовий GTM WPT200A (WPT200A)
GTM WPT200A — компактний деревообробний верстат побутового класу. Поєднує в собі відразу два пристрої: фугальний верстат і авіаспорт. Дає змогу отримати на виході гладкі дерев'яні заготівки або дошки завширшки до 204 мм і заввишки до 120 мм. Працює від побутової електричної мережі 220 В і споживає всього 1250 Вт.
Основні переваги GTM WPT200A:
- Надійний побутовий верстат для оброблення дерева
- 2 в 1 — фуговий верстат і авіашалмус
- Працює від звичайної 1-фазної електромережі 220 В
- 1250 Вт — максимальна споживана потужність
- 8500 об./хв — частота обертів вала
- 2 робочі ножі зі швидкорізальної сталі
- Точне регулювання глибини зняття стружки від 0 до 2 мм
- Розмір столу для фугування
- 204 мм — максимальна ширина заготівки
- 120 мм — максимальна товщина заготовки
- 6,3 м/хв — швидкість подавання заготівки
- Блокування випадкового зворотного ходу заготівки
- Можливість під'єднання зовнішньої системи стружкування
- Захист від перевантаження й автоматичне вимкнення у разі вимкнення електроенергії
- Гумові ніжки для гасіння вібрації під час роботи
Комплектація
- Верстат фугально-рейсмусовий GTM WPT200A
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Висота проходу | 120 мм |
| Габарити | 780x440x455 мм |
| Діаметр ножового вала | 63 мм |
| Кількість ножів | 2 шт |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Матеріал фугальних панелей | Алюміній |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Розміри фугальних панелей | 740x210 мм |
| Швидкість подачі | 6.3 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Стружка під час рейсмусування | 0-2 мм |
| Стружка під час функціонування | 0-2 мм |
| Тип | Фуговально-рейсмусовий |
| Ширина проходу | 204 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 087 ₴






