Опис Токарний верстат для дерева GTM TWL1000IA 370 Вт (TWL1000IA)
GTM TWL1000IA — якісний токарний верстат побутового класу для роботи з деревом. Живиться від стандартної електромережі 220 В і споживає всього 370 Вт. Верстат здатний працювати з дерев'яними деталями та заготовками завдовжки до 1 м, а завтовшки до 35 см.
Основні переваги GTM TWL1000IA:
- Надійна конструкція та якісні матеріали
- Працює від побутової електромережі 220 В
- Низький рівень споживання енергії під час роботи — лише 370 Вт
- 350х1000 мм — максимальний розмір дерев'яної заготовки
- Просте ручне регулювання швидкості обертання заготівки
- 4 робочі швидкості обертання шпинделя — від 850 до 2500 об./хв
- Розміри верстата в зібраному вигляді лише 1420х220х370 мм
- Є одним із найлегших і важить 21 кг
Комплектація
- Токарний верстат для дерева GTM TWL1000IA
- Інструкція з експлуатації
- Дерев'яне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Габарити | 1420x220x370 мм |
| Кількість обертів | 2500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал | Сталь |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Робоча довжина | 1000 мм |
| Робоча ширина | 350 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Токарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 670 ₴





