Опис Верлильний верстат GTM DB30 настільний, 220 В, 550 Вт
Верлильний верстат GTM DB30 — професійне електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленого завдання може працювати з різними свердлами,зенкерами, розгортками, позначками та іншим інструментом. Ця модель має настільне виготовлення. Залежно від типу матеріалу, товщини або свердла, користувач може плавно налаштувати швидкість обертання патрона від 340 до 2200 об/хв. Для більшої зручності в конструкції передбачений цифровий індикатор поточної швидкості. Верстат комплектується тисками розміром 75 мм, які розміщені на робочому майданчику. Залежно від деталі майданчик може обертатися на 360 градусів, підійматися або опускатися. GTM DB30 комплектується металевим швидкозатискним патроном на 16 мм і захисним екраном для запобігання травмам під час роботи.
Зверніть увагу: запуск верстата необхідно проводити на малих обертах!
Основні переваги GTM DB30:
- 1 рік — повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для свердління
- 550 Вт — максимальна потужність двигуна
- 16 мм — діаметр шпинделя
- 16 мм — максимальний розмір свердла
- МТ2 — тип шпинделя
- 90 мм — хід шпинделя
- 155 мм — відстань від шпинделя до колони
- 60 мм — діаметр колони
- Швидкозатискний патрон 16 мм для оперативної заміни обладнання
- Плавне регулювання швидкості — від 340 до 2200 об./хв
- Цифровий індикатор швидкості
- Поворотний робочий майданчик
- 243x243 мм — розмір робочого майданчика
- LED-підсвітка — освітлення робочої зони
- Лазерне зазначення точки свердління
- 43 кг — найменша вага в класі
Комплектація
- Верстат свердлильний GTM DB30
- Лещата 75 мм
- Набір шестигранників
- Пілочка для інструментів
- Захисний екран
- Клин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 кг |
| Виліт шпинделя | 155 мм |
| Габарити основи | 416х246 мм |
| Габарити робочової поверхні | 243х243 мм |
| Діаметр колони | 60 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Клас верстата | побутової |
| Кількість обертів | 2200 об./хв |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальний діаметр | 16 мм |
| Потужність | 0.55 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип установки | Настільний |
| Тип шпинделя | MT2 |
| Хід шпинделя | 90 мм |
- Ціна: 18 724 ₴






