Опис Станок авіашамусовий GTM TP104 (TP104)
Основні переваги GTM TP104:
- Професійний верстат для оброблення дерева
- 220 В — працює від побутової мережі
- 2200 Вт — максимальна споживана потужність
- 4500 об/хв — частота обертів вала
- 77 мм — діаметр різального вала
- 4 робочі ножі з загартованої сталі
- 4 мм — максимальна глибина стругання за 1 прохід
- 400 мм — максимальна ширина заготівки
- 120 мм — максимальна товщина заготовки
- 10 мм — мінімальна товщина заготовки
- 200 мм — мінімальна довжина заготівки
- 13,5 м/хв — швидкість подавання заготовки
- Точне регулювання висоти — є вбудована лінійка з міліметровою розміткою
- Фіксація висоти проходу під час роботи
- 770*350*950 мм — компактні габарити
- 167 кг — один із найлегших верстатів
Комплектація
- Верстат авіашалмусовий GTM TP104
- Роликове подовження столу
- Ручка для підіймання столу
- Шаблон для встановлення ножів
- Дерев'яне паковання
Опис верстата авіатормусового GTM TP104
GTM TP104 — професійне обладнання для оброблення деревини. Рейсмусовий верстат TP104 призначається для чистового стругання дощок під задану товщину. Знімання деревини здійснюється 4 ножами із загартованої сталі, які закріплені на обертовому валу з діаметром 77 мм. Верстат GTM TP104 здатний працювати з дошками завширшки до 400 мм і завтовшки від 10 мм до 120 мм. Товщина під час роботи регулюється за допомогою важеля з фіксацією й мірної лінійки. Швидкість подавання заготовки досягає 13,5 м/хв. Для роботи з великогабаритними дошками є можливість приєднати спеціальне подовження.
Рейсмусовий верстат GTM TP104 постачається в дерев'яному пакованні з роликовим подовженням столу, ручкою для підіймання столу та шаблоном для встановлення ножів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 167 кг |
| Висота проходу | 120 мм |
| Діаметр ножового вала | 77 мм |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Кількість обертів | 4500 об/мін |
| Матеріал столу | Чавун |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Швидкість подачі | 13.5 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Стружка під час рейсмусування | 0-4 мм |
| Тип | Рейсмусовий |
| Ширина проходу | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 997 ₴



