Опис Верстат деревообробний комбінований GTM MQ292A (MQ292A)
Основні переваги GTM MQ292A:
- Професійний верстат для оброблення дерева
- Повний цикл робіт із дерева
- 220 В — працює від побутової мережі
- 1500 Вт — максимальна споживана потужність
- 1130х600х450 мм — компактні габарити
- 103 кг — один із найлегших верстатів
Фугальний вузол
- 74 мм — діаметр вала
- 3500 об./хв — швидкість обертання ножа
- 210x30x3 мм — розміри леза
- 200 мм — максимальна ширина стругання
- 960 мм — максимальна довжина полотна
- 3 мм — максимальна глибина стругання
- 0.45 — кут нахилу напрямної
Циркулярний вузол
- 250 мм — максимальний діаметр диска
- 30 мм — посадковий отвір диска
- 70 мм — максимальна товщина пропилювання
- 300 мм — максимальна ширина заготівки
- 0.45 — кут нахилу напрямної
Свердлильний вузол
- 13 мм — максимальний діаметр свердління
- 90 мм — максимальна глибина свердління
- 10 мм — максимальна глибина фальцювання
Комплектація
- Верстат комбінований GTM MQ292A
- Гайковий ключ 2 шт.
- Притискний пристрій 1 шт.
- Розпилювальний стіл 1комплекс
- Напрямна 1 компл
- Напрямна поворотна лінійка для стругання й поздовжнього розпилювання 1компл
- Пристосування для поперечного розпилювання під кутом 1компл
- Пристосування для свердління 1компл
- Шестигранний ключ 3 шт.
- Пиляльний диск 250*30 мм Z = 40 1 шт.
- Сверло 1шт
- Зажим с ключом 1шт
- Перехідник 1 шт.
- Захисний кожух пиляльного диска 1 шт.
- Кріплення напрямного куточка 1 шт.
- Напрямний куточок 1 шт.
- Зажим 1шт
- Основа пиляльного диска 1 шт.
- Дерев'яне паковання
Опис комбінованого верстата GTM MQ292A
GTM MQ292A — професійне обладнання для оброблення деревини. Комбінований верстат MQ292A призначається для фугування, розпилювання дощок, свердління дерев'яних заготівок та інших робіт із дерева. У верстаті притаманна можливість гнучкого настроювання конструкції під конкретне завдання, що неабияк спрощує роботу користувачеві та усуває потребу купівлі декількох окремих верстатів. Робочі частини наводяться в рух однофазним асинхронним двигуном потужністю 1500 Вт. Завдяки мідному обмотуванню двигун вирізняється надійністю і витримує великі навантаження.
Комбінований верстат GTM MQ292A постачається в дерев'яному пакованні пиляльним диском, ножами, свердлом і комплектом інструментів для збирання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 103 кг |
| Глибина пропилу під кутом 90 | 70 мм |
| Діаметр ножового вала | 74 мм |
| Кількість обертів | 3500 об./хв |
| Макс. глибина свердління | 90 мм |
| Макс. діаметр диска | 210 мм |
| Максимальний діаметр | 13 мм |
| Макс. ширина дошки | 300 мм |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Швидкість подачі | 5 м/хв, 6 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стружка під час рейсмусування | 0-3 мм |
| Тип | Комбінований |
| Ширина проходу | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 080 ₴



