


Мережевий ударний гайковерт GTM IW550/950 у кейсі + набір головок (IW550/950)
2 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2894
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мережевий ударний гайковерт GTM IW550/950 у кейсі + набір головок (IW550/950)
GTM IW550/950 — ударний мережевий гайковерт, призначений для використання в монтажних операціях середньої інтенсивності. У роботі використовуються торцеві головки з посадковим квадратом 1/2' розміром до 32 мм. Розроблена конструкція дає змогу під час споживання всього 950 Вт розвивати крутний момент 550 Н*м.
Переваги електрогайковерта GTM IW550/950
- 950 Вт — максимальна споживана потужність
- 550 Н*м — максимальний крутний момент
- 1/2' (12,7 мм) — посадковий квадрат
- 32 мм — максимальний розмір торцевої головки
- Перемикання напрямку обертання одним рухом
- Металевий редуктор у металевому корпусі
- Прогумований держак для кращого захоплення під час роботи
- Прогумований корпус
Комплектація
- Ударний гайковерт GTM IW550/950
- Торцеві головки 17,19, 22, 24 мм — по 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Вага | 3.6 кг |
| Габарити | 380х130х320 мм |
| Клас | Побутової |
| Кількість обертів | 2300 об./хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 3400 уд./хв |
| Контроль обертів | Немає |
| Крутний момент | 550 Нм Нм |
| Потужність | 950 Вт Вт |
| наявність реверсу | Да |
| Особливості | прогумована ручка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гайковерт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴



