Опис Пила шабельна GTM RS210/1000E
Основні переваги GTM RS210/1000E:
- 3 роки — розширена гарантія
- 1000 Вт — максимальна потужність
- 1000-2800 хід/хв — максимальна частота ходу полотна
- 28 мм — максимальний хід полотна
- 210 мм — величина пропилювання дерева
- 28 мм — величина пропилювання кольорового металу
- 10 мм — величина пропилювання чорного металу
- Заміна полотна без інструментів
- Регулювання обертів
- Підсвітка робочої зони
- Регульований упор
Комплектація
- Пила шабельна GTM RS210/1000E
- Полотно для дерева
- Полотно по сталі
- Комплект щіток
- Інструкція
- Картонне паковання
Опис шабельної пили GTM RS210/1000E
Вбудований потужний двигун на 1000 Вт дає змогу працювати постійно з великими навантаженнями. Редуктор має захист від впливу пилу, бруду та тирси. Завдяки зручній формі корпусу та малій вазі, пилка дає змогу працювати без ускладнень у будь-якому положенні. Шабельна пила GTM RS210/1000E постачається в картонному пакованні з 2 полотнами для дерева та сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 28 мм |
| Вага | 4 кг |
| Габарити | 490x95x210 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 210 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 2800 хід/хв |
| Особливості | Підсвітка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 845 ₴





