Опис Перфоратор GTM RH40/1500EV
GTM RH40/1500EV — мережевий перфоратор професійного класу з патроном SDS-Max. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт. Перфоратор належить до родини професійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання великого обсягу монтажних, демонтажних або будівельних робіт. Основним робочим режимом інструменту є свердління з ударом із силою 10 Дж, за якого він здатний швидко створювати отвори діаметром до 40 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Основні переваги GTM RH40/1500EV:
- Професійна серія інструменту
- 1500 Вт — Споживана потужність
- 10 Дж — висока потужність удару
- 0-590 об/хв — регулювання кількості обертів
- Патрон SDS-Max
- 40 мм — максимальний діаметр свердління бетону буром
- 70 мм — максимальний діаметр свердління бетону коронкою
- 3 режими роботи — поворот піки/свердління з ударом/ довбання
- Посилений редуктор і ударний механізм зі збільшеним ресурсом
Комплектація
- Перфоратор GTM RH40/1500EV — 1 шт.
- Ручка бічна — 1 шт.
- Ключ спеціальний — 1 шт.
- Мастило для бурів — 1 шт.
- Піка — 1 шт.
- Бур — 1 шт.
- Інструкція — 1 екз.
- Кейс пластиковий — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Вага | 7,3 кг |
| Габарити | 530x160x360 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 70 мм |
| Кількість обертів | 590 об/хв |
| Кількість ударів | 4000 уд./хв |
| Контроль обертів | Да |
| наявність реверсу | Ні. |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Режим роботи | Довбання, Поворот піки, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Енергія удару | 10 Дж Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 683 ₴






