Опис Перфоратор GTM RH32/1000EV
Основні переваги GTM RH32/1000EV:
- 36 місяців — повна гарантія на весь механізм
- 1050 Вт — Споживана потужність
- 5 Дж — висока потужність удару
- 250-820 об/хв — регулювання кількості обертів
- Патрон SDS-plus — найпопулярніший тип кріплення для бурів
- 32 мм — максимальний діаметр свердління бетону
- 4 режими роботи — свердління/свердління з ударом/довбання/поворот піки
- Запобіжна муфта
- Якісна антивібраційна система
Комплектація
- Перфоратор мережевий GTM RH32/1000EV
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини
- Інструкція
- Кейс
Опис перфоратора GTM RH32/1000EV
Перфоратор GTM RH32/1000EV використовує потужний і компактний колекторний електродвигун на 1050 Вт, який демонструє чудову енергоефективність і високу стійкість до перевантажень. Перфоратор має порівняно невеликі габаритні розміри та належить до родини напівпрофесійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання великого обсягу монтажних, демонтажних або будівельних робіт. Основним робочим режимом інструменту є свердління з ударом із силою 5 Дж, за якого він здатний швидко створювати отвори діаметром до 32 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Вага | 6.95 кг |
| Габарити | 440x360x135 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 32 мм |
| Кількість обертів | 820 об./хв |
| Кількість ударів | 3850 уд./хв |
| Контроль обертів | Да |
| наявність реверсу | Ні. |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Режим роботи | Довбання, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Енергія удару | 5 Дж Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 284 ₴






