Опис Відрізна машина GTM CM3000/380CI зі сталевою станиною (84005/380)
Відрізна машина GTM CM3000/380CI — електричний пристрій для різання абразивного кола металевих труб, прутків, куточків. Ця модель живиться від електричної мережі 380 В і під час використання споживає 3 кВт.
Переваги відрізної машини GTM CM3000/380CI
- Оброблювана заготівка надійно затискається за допомогою вбудованих верстатних лещат
- Клинове передавання довговічне, просте в обслуговуванні, слугує запобіжною муфти
- Обладнана асинхронним двигуном із мідною обмоткою
- Ремінний привод захищений металевим щитком
- Металевий кожух на різальному диску захищає користувача під час роботи
- Сталева станина підвищеної якості дає змогу працювати з важкими заготовками
- Різальний диск опускається й підіймається за допомогою довгої ручки, що забезпечує безпечну роботу
Комплектація
- Ручка
- Кнопка вимикача
- Кожух захисний
- Кришка привода ремінного
- Колесо транспортувальне
- Пластина опорна
- Колесо подавання лещат
- Абразивне коло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів | 2880 об./хв |
| Макс. діаметр диска | 400 мм |
| Макс. кут повороту лещат | 45 |
| Матеріал столу | Сталь |
| Потужність | 3.0 кВт Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Товщина різу арматури | 50 мм |
| Товщина різу профілю | 100 мм |
| Товщина різу труб | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴





