Опис Мотоблок бензиновий GTM GH-7/100-3 7 л.с.
GTM GH-7/100-3 — садова техніка побутового класу для оброблення землі, спалахи грядок і городів середньої площі. Ця модель мотоблока обладнана бензиновим двигуном із потужністю 7 к.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 600 мм до 1000 мм, залежно від ширини грядки.
Переваги мотоблока GTM GH-7/100-3:
- Бензиновий двигун потужністю 7 к.с зі збільшеним крутним моментом
- Шестереньковий редуктор у литому корпусі
- Фрикційна муфта зчеплення
- 3 пари фрез із 4 ножами на кожній
- Спеціальна форма ножів запобігає намотуванню бур'янів
- Регульована ширина культивування: 600/1000 мм
- Вал отбора мощности
- Інерційно-оливний повітряний фільтр із додатковим ступенем очищення й забором повітря на кермі
- Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
- Механізм перемикання передач із подовженим важелем і захистом від випадкового увімкнення заднього ходу
- Бампер збільшеного розміру
- Пневматичні 10' колеса для транспортування
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 1,5 л спеціальної олії (ТАД-17) в трансмісію
Комплектація
- Мотоблок GTM GH-7/100-3
- Фрези — 3 пари
- Інструкція з експлуатації
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 17 см |
| Кількість швидкостей | 2 вперед / 1 назад |
| Кількість фрез | 6 |
| Потужність двигуна | 5200 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип редуктора | шестереньковий |
| Ширина обробки | 100 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 514 ₴






