Опис Мотоблок GTM GH-7/120-4 бензиновий, 7 к.с.
GTM GH-7/120-4 — садова техніка побутового класу для оброблення землі, спалахи грядок і городів середньої площі. Ця модель мотоблока обладнана бензиновим двигуном із потужністю 7 к.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 600 мм до 1200 мм, залежно від ширини грядки. У цій моделі два окремі вали добору потужності, які можна використовувати для під'єднання обладнання.
Переваги мотоблока GTM GH-7/120-4:
- Бензиновий двигун потужністю 7 к.с зі збільшеним крутним моментом
- Шестереньчастий редуктор у литому корпусі
- Фрикційна муфта зчеплення
- 4 пари фрез із 4 ножами на кожній
- Спеціальна форма ножів запобігає намотуванню бур'янів
- Регульована ширина культивування: 600/900/1200 мм
- Два вали відбору потужності: незалежний зверху та синхронізований зі швидкістю руху мотоблока
- Інерційно-оливний повітряний фільтр із додатковим ступенем очищення й забором повітря на кермі
- Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
- Механізм перемикання передач із подовженим важелем і захистом від випадкового увімкнення заднього ходу
- Бампер збільшеного розміру
- Пневматичні 10' колеса для транспортування
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 1,5 л спеціальної олії (ТАД-17) в трансмісію
Комплектація
- Мотоблок — 1 шт.
- Кількість лез для фрез — 32 шт.
- Сошник — 1 шт.
- Кронштейн стоякової опори — 1 шт.
- Консоль — 1 шт.
- Захисні крила — 2 шт.
- Панель керування — 1 шт.
- Гумові пневматичні колеса — 2 шт.
- Набір інструментів — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації — 1 екз.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 91 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 900x460x660 мм |
| Глибина обробки | 17 см |
| Кількість швидкостей | 3 вперед / 1 назад |
| Кількість фрез | 8 |
| Потужність двигуна | 5200 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип редуктора | шестереньковий |
| Ширина обробки | 120 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 794 ₴




