Опис Мотоблок бензиновий GTM G-7/80-3 7 л.
GTM G-7/80-3 — садова техніка побутового класу для оброблення землі, спалахи грядок і городів середньої площі. Ця модель мотоблока обладнана бензиновим двигуном із потужністю 7 к.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 350 мм до 800 мм, залежно від ширини грядки.
Переваги мотоблока GTM G-7/80-3:
- Бензиновий двигун потужністю 7 к.с зі збільшеним крутним моментом
- Шестереньчастий редуктор у литому корпусі
- Фрикційна муфта зчеплення
- 3 пари фрез із 4 ножами на кожній
- Спеціальна форма ножів запобігає намотуванню бур'янів
- Регульована ширина культивування: 350/500/800 мм
- Інерційно-оливний повітряний фільтр із додатковим ступенем очищення й забором повітря на кермі
- Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
- Механізм перемикання передач із захистом від випадкового увімкнення заднього ходу
- Бампер збільшеного розміру
- Пневматичні 8' колеса для транспортування
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 1,3 л спеціальної оливи (ТАД-17) в трансмісію
Комплектація
- Мотоблок GTM G-7/80-3
- Фрези — 3 пари
- Інструкція з експлуатації
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 17 см |
| Кількість швидкостей | 2 вперед / 1 назад |
| Кількість фрез | 6 |
| Потужність двигуна | 5200 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип редуктора | шестереньковий |
| Ширина обробки | 80 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 235 ₴






