Опис Акумуляторний дриль-шурупокрут GTM DS18/40P
GTM DS18/40P — дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В шурупокруті встановлений швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступеневий, що дає змогу регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У цій моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 40 Н*м, а також режим свердління.
Основні переваги GTM DS18/40P:
- Інструмент професійного класу
- Швидкозатискний 13 мм патрон
- 40 Н·м — максимальний крутний момент
- 2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
- 400/1400 об./хв — максимальні оберти
- 20 режимів настроювання крутного моменту
- 7*75 мм — максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління
- 30 мм — максимальний діаметр свердління в дереві
- 10 мм — максимальний діаметр свердління в металі
- 8 мм — максимальний діаметр свердління в цеглі та м'якому бетоні
- Реверс
- LED-підсвітка
Комплектація
- Шуруповерт GTM DS18/40P
- Гак для носіння на поясі
- Акумулятор 18 В 2 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 1.78 кілограмів |
| Габарити | 225x73x222 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 8 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 400 об./хв, 1400 об./хв |
| Кількість режимів | 20+1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Крутний момент | 40 Нм Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| наявність реверсу | Да |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 614 ₴






