


Акумуляторний ударний шурупокрут GTM DSI18/80BL безщітковий без АКБ і ЗП у кейсі (DSI18/80BL_BARE TOOL)
3 845 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3094
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторний ударний шурупокрут GTM DSI18/80BL безщітковий без АКБ і ЗП у кейсі (DSI18/80BL_BARE TOOL)
GTM DSI18/80BL — безщітковий дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступеневий, що дає змогу регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У цій моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 80 Н*м, а також режим свердління і свердління з ударом.
Основні переваги GTM DSI18/80BL:
- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- Повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон
- 80 Н·м — максимальний крутний момент
- 2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
- 450/1800 об./хв — максимальні оберти
- 20 режимів настроювання крутного моменту
- 9*90 мм — максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління
- Режим свердління з ударом
- 5200/18200 уд./хв — частота ударів
- 35 мм — максимальний діаметр свердління в дереві
- 13 мм — максимальний діаметр свердління в металі
- 10 мм — максимальний діаметр свердління в цеглі та м'якому бетоні
- Реверс
- LED-підсвітка
Комплектація
- Шуруповерт GTM DSI18/80BL
- Гак для носіння на поясі
- Додаткова ручка
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 1.6 кг |
| Габарити | 212x74x222 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 35 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 450 об./хв, 1800 об./хв |
| Кількість режимів | 20+2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 5200/18200 уд./хв |
| Крутний момент | 80 Нм Нм |
| наявність реверсу | Да |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 845 ₴



