Акумуляторний насос (компресор) GTM ACC18/26 без АКБ і ЗП (ACC18/26)
2 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3202
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторний насос (компресор) GTM ACC18/26 без АКБ і ЗП (ACC18/26)
GTM ACC18/26 — компактний і легкий компресор, що призначений для накачування коліс легкових автомобілів або позашляховиків. Це мобільний високопродуктивний компресор без ресивера. Компресор живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В або від прикурювача автомобіля. Під час роботи компресор видає 26 л/хв із робочим тиском до 6.8 бара. Компресор постачається в сумці з набором аксесуарів для повноцінної роботи.
Основні переваги GTM ACC18/26:
- DC12V/18V — працює від прикурювача або від акумулятора
- 120PSI/6.8 бара — максимальний тиск:
- 26 л/хв — продуктивність компресора
- Електронне керування й контроль тиску
- 3.0 м — довжина кабелю:
- LED-ліхтарик
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Компресор GTM ACC18/26
- Набір аксесуарів
- Кабель живлення для автомобіля
- Запасний запобіжник
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Номінальний тиск | 6.8 бар |
| Харчування | Від акумулятора, мережа (12 В) |
| Продуктивність | 26 л/хв л/хв |
| Розміри | 31x11x25 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴









