Опис Акумуляторний лобзик GTM JS18/65 без АКБ і ЗП (JS18/65)
GTM JS18/65 — потужний інструмент для розпилювання різних матеріалів: від дерева та листів фанери до кольорових металів або сталі. Лобзик живиться від стандартних акумуляторів GTM 18V. Швидкість ходу пилочки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система маятникового ходу для полегшення розпилювання.
Зверніть увагу: лобзик постачається без акумулятора та зарядного пристрою!
Основні переваги GTM JS18/65:
- Живлення від універсальних акумуляторів GTM 18V
- Вбудований потужний двигун
- Швидка зміна пилочки
- 20 мм — величина ходу пилочки
- 65 мм — максимальна товщина різання дерева
- 10 мм — максимальна товщина різання кольорових металів
- 6 мм — максимальна товщина різання сталі
- Регулювання швидкості ходу простим натисканням курка
- 0-2500 хід/хв — частота ходу пиляльного полотна
- 4-рівнева система маятникового ходу
- Суцільнолита підошва з алюмінію
- Регулювання кута нахилу підошви -45°/+45°
- Система здування тирси
- Можливість під'єднання пилососа
- LED-підсвітка робочої зони
- Прогумований держак для кращого захоплення
Комплектація
- Аккумуляторный лобзик GTM JS18/65
- Напрямна — 1 шт.
- Адаптер для пиловідведення — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вага | 1.64 кг |
| Габарити | 280х230х90 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 65 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 6 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 10 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 2500 хід/хв |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Особливості | швидка зміна пилочки, система виведення пилу |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Ход полотна | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 086 ₴





