

Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL без АКБ і ЗП (CS18/127BL)
2 689 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3030
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL без АКБ і ЗП (CS18/127BL)
GTM CS18/127BL — компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізання дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною завдовжки 12.7 см і фірмовим ланцюгом.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!!
Основні переваги GTM CS18/127BL:
- Професійна серія інструменту GTM
- Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
- Безщітковий двигун із системою плавного запуску
- 12.7 см/5' — довжина шини в комплекті
- 0.3' — крок комплектного ланцюга
- 10,5 м/с — максимальна швидкість ланцюга
- Регульовані робочі оберти: 5400 об./хв і 7000 об./хв
- Електронне гальмо двигуна
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Захист від перегрівання
- Захист від падіння й перевищення напруги
- Вага пили без акумулятора всього 1.2 кг
Стандартна комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL
- Шина
- Цепь
- Інструкція
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Автоматичне натягування ланцюга | Немає |
| Вага | 1,2 кг |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 29 |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.04 л |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 12.7 см/5 дюйма |
| Швидкість ланцюга | 10.5 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.0 мм мм |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Крок ланцюга | 0.3 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴



