

Акумуляторна шабельна пила GTM RS18/150BL безщіткова без АКБ і ЗП (RS18/150BL)
4 614 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2907
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторна шабельна пила GTM RS18/150BL безщіткова без АКБ і ЗП (RS18/150BL)
GTM RS18/150BL — потужний інструмент для розпилювання широкого спектра матеріалів: від дерева та листів фанери до кольорових металів або сталі. Шабельна пила живиться від стандартних акумуляторів GTM 18V. Вбудований безщітковий двигун дає змогу працювати довше від акумулятора. Швидкість ходу пилочки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система швидкої заміни пиляльних полотен без ключа.
Зверніть увагу: пила постачається без акумулятора та зарядного пристрою!
Основні переваги GTM RS18/150BL:
- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- Живлення від універсальних акумуляторів GTM 18V
- Вбудований потужний безщітковий двигун
- Швидка безключова зміна полотна
- 28 мм - величина хода пильного полотна
- 150 мм — максимальна товщина різання дерева
- 22 мм — максимальна товщина різання кольорових металів
- 10 мм — максимальна товщина різання сталі
- Регулювання швидкості ходу простим натисканням курка
- 0-3000 хід/хв — частота ходу пиляльного полотна
- Регульована телескопічна опорна плита
- Прогумована ручка для кращого захоплення
Комплектація
- Акумуляторна шабельна пила GTM RS18/150BL
- Пиляльне полотно для дерева — 1 шт.
- Пиляльне полотно для металу — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 28 мм |
| Вага | 4.0 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 150 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 10 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 22 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Особливості | безключова заміна полотна, телескопічна опора |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 614 ₴



