

Акумуляторна дискова пила GTM CS18/165BL безщіткова без АКБ і ЗП (CS18/165BL)
4 394 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2282
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Акумуляторна дискова пила GTM CS18/165BL безщіткова без АКБ і ЗП (CS18/165BL)
GTM CS18/165BL — інструмент для прямолінійного розпилювання різних матеріалів: дерева, листів фанери та ДСП, кольорових металів або сталі. Дискова пила має вбудований безщітковий двигун і живиться від стандартних акумуляторів GTM 18V. Як витратний матеріал використовуються пиляльні диски розміром 165х20 мм.
Зверніть увагу: пила постачається без акумулятора та зарядного пристрою!
Основні переваги GTM CS18/165BL:
- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- Живлення від універсальних акумуляторів GTM 18V
- Вбудований потужний безщітковий двигун
- 165х20 мм — робочий діаметр пиляльного диска
- 5000 об/хв — максимальна швидкість диска
- Регульована глибина пропилювання
- Регулювання кута нахилу платформи до 50°
- 55 мм — максимальна глибина пропилювання під час роботи під кутом 90°
- 39.5 мм — максимальна глибина пропилювання під час роботи під кутом 45°
- Можливість під'єднання пилососа
- Прогумована ручка для кращого захоплення
Комплектація
- Акумуляторна дискова пила GTM CS18/165BL
- Напрямна — 1 шт.
- Пиляльний диск — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 39.5 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/мін |
| Макс. глибина пропилу | 55 мм |
| Макс. діаметр диска | 165 мм |
| Макс. кут нахилу | 50 |
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 394 ₴



