Опис Бензиновий подрібнювач гілок дровозбройб GTM LC60R 5,7 к.с
GTM LC60R — високоефективний професійний подрібнювач гілок (дроворуб), призначений для нарізання довгих гілок, балок, рейок на шматки, зручні для використання як паливо в твердопаливних котлах. Подрібнювач LC60R обладнаний продуктивним двигуном Rato потужністю 5.7 к.с і здатний нарізати гілки завтовшки до 60 мм на шматки до 100 мм, які можна швидко висушити.
Основні переваги GTM LC60R:
- 3 куб.м/год — максимальна продуктивність
- 60 мм — максимальна товщина подрібнення деревини м'яких порід
- 40 мм — максимальна товщина подрібнення деревини твердих порід
- 50-100 мм — довжина шматків дерева на виході
- Потужний бензиновий 4-тактний 1-циліндровий двигун Rato R200
- 5.7 л.с/4200 Вт — потужність двигуна
- 3600 об/хв — робочі оберти двигуна
- 196 куб. см — об'єм двигуна
- 2 синхронізовані вали із 6 різальними ножами
- 250 об./хв — швидкість обертання валів
- Пневматичні колеса для транспортування
- 130 кг — вага подрібнювача
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Подрібнювач гілок GTM LC60R
- Інструкція з експлуатації дроторуба
- Інструкція з експлуатації двигуна
- Свічковий ключ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контейнер для збору | не комплектується |
| Макс. діаметр гілки | 60 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна | 4200 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | Гілки та листя |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 154 ₴





