Опис Дриль алмазного буріння GTM SCY-26/3EBM ручний у кейсі
Дриль алмазного свердління GTM CY-26/3EBM — електрообладнання для мокрого та сухого свердління отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних корончастих свердел. Ця модель може використовуватися як на стійці (станині), так і без неї. У разі мокрого свердління можна під'єднати зовнішню подачу води. Свердло можна прикріпити безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Сфера застосування: використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій тощо.
Переваги дриля алмазного свердління GTM CY-26/3EBM
- Безступеневе регулювання швидкості та плавний старт забезпечать точніше й акуратніше виконання роботи
- Двигун захищений від перевантажень у разі затискання свердла
- Адаптер дає змогу швидко під'єднати подавання рідини для охолодження свердла
- Має компактні габарити та невелику вагу
- Можна встановити на стійку з кутом ухилу до 45°
- Постачається в міцному пластиковому кейсі
- Має 3 скросні режими
Технічні характеристики дриля алмазного буріння GTM CY-26/3EBM
Тип живлення: електромережа, 220 В Тип двигуна: електродвигун Система охолодження: водяна/машинна Потужність (номічна/максимальна): 1.75/2.3 кВт Максимальний діаметр свердла: 165 мм Діаметр свердління цегла/блоки: до 165 мм Діаметр свердління бетон/ залізобетон: до 102 мм Розмір хвостовика: 1 1/4' Швидкісні режими: 3 Швидкість обертання шпинделя (перва): 400/850 об./хв Швидкість обертання шпинделя (друга): 750/1650 об./хв Швидкість обертання шпинделя (тва): 1200/2650 об./хв Тип патрона: шпиндель із різзю Вага: 9 кг Батьківщина торгової марки: Україна Країна-виробник: Китай Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 850/1650/2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний діаметр | 250 мм |
| Потужність | 2300 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання швидкості | Так |
| Свердління під кутом | Да |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Немає |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 718 ₴




