Опис Домкрат підкатний низькопрофільний 3т GTM TZ830009 гідравлічний
GTM TZ830009 — професійний підкатний домкрат для підіймання та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів вирізняється меншою висотою, що дає змогу забезпечити мінімальну висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM TZ830009:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Мінімальна висота підхоплення всього 85 мм
- Максимальна робоча вага 3 т
- Колеса для переміщення й точнішого встановлення домкрата
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45.0 кг |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Висота підйому | 610 мм мм |
| Габарити | 855x378x170 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 525 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 804 ₴





