

Домкрат підкатний низькопрофільний 3т GTM TZA830003 гідравлічний із педаллю
13 637 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32949
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Домкрат підкатний низькопрофільний 3т GTM TZA830003 гідравлічний із педаллю
GTM TZA830003 — професійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів вирізняється меншою висотою, що дає змогу забезпечити мінімальну висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM TZA830003:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Педаль і подвійна помпа для швидкого накачування
- Мінімальна висота підхоплення всього 95 мм
- Прогумований контактний майданчик діаметром 130 мм
- Магнітний відсік для болтів і деталей
- Максимальна робоча вага 3 т
- Колеса з нейлону для переміщення й точнішого встановлення домкрата
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39.5 кг |
| Висота підхоплення | 95 мм |
| Висота підйому | 515 мм мм |
| Габарити | 720x308x1195 мм |
| Додаткові функції | Підіймальна педаль |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 420 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 637 ₴



