Опис Домкрат підкатний низькопрофільний 3т GTM T830018 гідравлічний
GTM T830018 — професійний підкатний домкрат для підіймання та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів вирізняється меншою висотою, що дає змогу забезпечити мінімальну висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM T830018:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Мінімальна висота підхоплення всього 87 мм
- Максимальна робоча вага 3 т
- Колеса для переміщення й точнішого встановлення домкрата
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33.0 кг |
| Висота підхоплення | 87 мм |
| Висота підйому | 455 мм мм |
| Габарити | 700x390x215 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 368 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 215 ₴





