Опис Домкрат підкатний низькопрофільний 2.5т GTM T825051 гідравлічний
GTM T825051 — професійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2.5 т. Такий тип домкратів вирізняється меншою висотою, що дає змогу забезпечити мінімальну висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM T825051:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Мінімальна висота підхоплення всього 85 мм
- Максимальна робоча вага 2.5 т
- Колеса для переміщення й точнішого встановлення домкрата
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11,8 кг |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Висота підйому | 380 мм мм |
| Габарити | 560x208x137 мм |
| Макс. навантаження | 2500 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 295 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 834 ₴





