Опис Інвертор зварювальний GTM MMA-180DS LCD
GTM MMA-180DS LCD — інверторне встановлення для ручного дугового зварювання MMA металів, що плавають, за допомогою лектродів. Крім основного режиму, є режим аргонодугового зварювання LIFT TIG. Конструктивно інвертор складається з 3 блоків: блока живлення, блока керування та силового блока. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність і ефективне охолодження.
Переваги інвертора GTM MMA-180DS LCD
- IGBT-технология
- Мікропроцесорне керування
- Великий кольоровий LCD-екран із підсвіткою
- Інтелектуальне настроювання параметрів зварювання залежно від матеріалу
- Працює в режимі MMA і LIFT TIG
- 180 А — максимальний зварювальний струм
- 6.96 кВт — максимальна споживана потужність
- 1.6 - 5 мм - діаметр зварювального електрода
- 30% — тривалість навантаження на під час струму 180 А
- 60% — тривалість навантаження на під час струму 127 А
- 100% — тривалість навантаження на під час струму 99 А
- Функція VRD — зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
- Регульований форсаж дуги
- Регульований гарячий старт
- Захист від прилипання електродів
- Захист від перегрівання, перенапруги та перевантаження
- Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S
Комплектація
- Джерело зварювального струму GTM MMA-180DS LCD
- Кабель із тримачем електрода
- Кабель із затискачем маси з кабелем
- Зварювальна маска
- Скло для зварювальної маски
- Молоток со щеткой
- Ремінь
- Посібник з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Макс. діаметр електрода | 5.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 180 А |
| Метод зварювання | MMA, TIG |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Мін. струм зварювання | 10 А |
| Потужність | 6.96 кВт Вт |
| Напруга холостого ходу | 80 В |
| Особливості | LСD-екран із підсвіткою |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 8.7 кВА |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 198 ₴







